تعمیر تلویزیون در مشهد
1- عنوان اصلی محتوا: تعمیر تلویزیون مشهد
2- کلمه کلیدی اصلی تعمیر تلویزیون مشهد
3- کلمه کلیدی مرتبط تعمیر تلویزیون در مشهد | تعمیر تلویزیون اسنوا در مشهد | تعمیر تلویزیون سامسونگ در مشهد | تعمیر تلویزیون در مشهد | تعمیر تلویزیون دوو در مشهد
4- خلاصه محتوا (20 تا 30 کلمه) بروز مشکلات یا رفتن تصاویر و خرابی در دستگاه‌های خانگی امری رایج است که جهت مقابله با آن نیازمند کمک گرفتن از متخصصین هستید.

تعمیر تلویزیون در مشهد

تعمیر تلویزیون مشهد: مدل تلویزیون شما چیست؟ سامسونگ، ال جی، سونی، شارپ و یا انواع دیگر؟ بروز مشکلات یا رفتن تصاویر و خرابی در دستگاه‌های خانگی امری رایج است که جهت مقابله با آن نیازمند کمک گرفتن از متخصصین هستید. تلویزیون دستگاهی بسیار پرکاربرد محسوب می‌شود و سلامت قطعات بسیاری در کارکرد درست آن موثر است.
تعمیر تلویزیون از جمله خدمات ویژه و حساس است و خطا یا اشتباه و عدم تسلط کافی بر قطعات نه تنها باعث خرابی مجدد خواهد شد بلکه ممکن است هزینه‌های بیشتری را به کاربران تحمیل کند
تعمیرات تلویزیون توسط کارشناسانی صورت میگیرد که طی چندین سال بر ساختار و اجزا دستگاه توانایی پیدا کرده و با استفاده از جدید ترین روش ها کلیه مشکلات موجود در دستگاه برطرف نمایند. با استفاده از جدیدترین ترفند ها در تعمیرات تلویزیون این امکان بوجود میاد که داشتن یک دستگاه نو و بدون عیب را دوباره تجربه کنید به طوری که نیازی به خرید دستگاه جدید نداشته باشید..

تعمیرانواع تلویزیون در مشهد

برای رفاه بیشتر کاربران خدمات تعمیر تلویزیون در محل (مشهد) نیز توسط شرکت نوین تکنیک ارائه می‌شود
از آنجایی که حمل و جایه‌جایی تلویزیون‌ها به خصوص در اندازه‌های بزرگ، برای کاربران سخت بوده و حتی ممکن است در حین این حابه‌جایی‌ها ، آسیب‌های بیشتری نیز به بدنه و دستگاه وارد شود، نوین تکنینک، خدمات حضوری و در محل را نیز ارائه خواهند داد.
در این سرویس کاربر می تواند با تماس و یا ثبت درخواست خود درون سایت، تمام مشکلات نرم افزار و سخت افزاری تلویزیون خود را با خیالی آسوده به تعمیرکار بسپارد.
در نتیجه شما به دو صورت می توانید برای تعمیر تلویزیون در مشهد اقدام کنید. روش اول تعمیر در محل نمایندگی و روش دوم تماس با متخصصین نوین تکنیک و تعمیر تلویزیون در منزل می باشد.
همانطور که اشاره شد تعمیر تلویزیون در منزل برای آن دسته از مشتریانی است که دستگاه تلویزیون آن‌ها دچار نقص و خرابی شده و به هر دلیل امکان جابه جایی و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند. و یا اندازه بزرگ دستگاه و امکان اسیب بیشتر مانع از حمل آن شده است. مجموعه نوین تکنیک این امکان را فراهم کرده تا در صورت درخواست مشتریان، تکنسین فنی تعمیر و کارشناسان حرفه ای خود را جهت تعمیر تلویزیون به منزل اعزام نماید.
این امکان باعث صرفه‌جویی در زمان، شده و نگرانی شما را از بابت تهیه قطعات و یا طولانی شدن روند کار برطرف می‌کند.

آدرس: قاسم آباد نبش حجاب 13

موبایل: 09153772380

ثابت: 05136622911

 

فرم درخواست فوری تعمیرکار

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 
1تعمیر آبخوردگی در تعمیر تلویزیون مشهد
اگر میزان آبخوردگی بالا باشد، تعمیرکار نمی‌تواند به طور کامل آن را احیا و تعمیر کند. ولی در صورتی که شما بلافاصله بعد از آبخوردگی تلویزیونتان را خاموش کنید و به مرکز نوین تکنیک برای تعمیر تلویزیون در مشهد مراجعه نمایید، احتمال تعمیر شدن آن بالا می‌رود. در این شرایط تنها با تعویض پلن می‌توان تلویزیون را تعمیر نمود. ولی در صورت عدم اقدام سریع و یا روشن نمودن تلویزیون، دیگر نمی‌توان صرفا با تعویض آن را تعمیر کرد. تعمیر تلویزیون آب خورده هزینه نسبتا زیادی دارد. به خاطر همین اکثر افراد بعد از آبخوردگی تلویزیون به جای تعمیر آن، تلویزیون جدیدی تهیه می‌کنند.
2تعمیر پرش تصویر در تعمیر تلویزیون مشهد
پرش تصویر باعث از دست دادن یکنواختی تصویر می‌شود. در نتیجه بسیار آزاردهنده است. دلایل مختلفی سبب به وجود آمدن این مشکل هستند. این مشکل بیشتر به خاطر آسیب دیدن پنل تلویزیون ایجاد شده است. برای تشخیص دقیق دلیل این مشکل نیاز به تست دستگاه و پنل آن می‌باشد. این تست توسط کارشناسان انجام می‌شود. اگر تلویزیون شما دچار این مشکل باشد، می‌توانید به مرکز تعمیر تلویزیون مشهد مراجعه کنید و آن را به طور کامل تعمیر نمایید.
3برطرف کردن مشکل نصب و راه اندازی تلویزیون
مشکلی که در نصب تلویزیون و راه اندازی آن ایجاد شده است، به دلیل جابه‌جایی تلویزیون می‌باشد. به خاطر جابه‌جایی تنظیمات ابتدایی آن به هم می‌ریزد. دلیل دیگر آن هم تلویزیون‌های تازه خریده شده هستند. در نتیجه برای نصب و راه اندازی آنها نیاز به تعمیرکار‌ ماهر دارید. چون تنظیمات اولیۀ تلویزیون برای جلوگیری از مشکلات بعدی نیازمند دقت بالا و تجربۀ کافی است.
4تعمیر روشن نشدن و یا دیر روشن شدن تلویزیون
دیر روشن شدن تلویزیون یا اصلاً روشن نشدن آن مشکل رایج دیگری در خرابی تلویزیون می‌باشد. این مشکل هم ممکن است به برد اصلی یا دکمۀ پاور تلویزیون مرتبط شود. ابتدا توسط متخصصان ما علت اصلی این مشکل پیدا می‌شود. سپس تعمیرکار به تعمیر تلویزیون در منزل یا مرکز می‌پردازد.

تعمیر تلویزیون در مشهد

تعمیر تخصصی تلویزیون در مشهد

در دنیای امروز تلویزیون یکی از ابزارهای مهم و کاربردی محسوب می‌شود که نقش زیادی در ارتباطات و سرگرمی ایفا می‌کند. بروز مشکل و یا خرابی در عملکرد این دستگاه و یا بروز مشکل در قطعات آن، همواره از دغدغه‌های کاربران است.
بالا بودن قیمت دستگاه و اجزای درونی‌ آن و همچنین هزینه بالای تعمیر و تعویض قطعات آن و گاه کمیاب بودن برخی از قطعات، سبب شده تا تعمیر تلویزیون بدون داشتن دانش تخصصی، کاری غیرمنطقی و غیر اصولی باشد و پیدا کردم تکنسین از دغدغه‌های اصلی کاربران خواهد شد.
شرکت نوین تکنیک با معرفی چیره‌تربن تکنسین‌ها ‌یک گزینه‌ی قابل اعتماد برای تعمیر تلویزیون در مشهد بوده که در هر زمان و موقعیت مکانی‌ای تعمیرکار مجرب برای تعمیر تلویزیون شما آماده خواهد بود.

تعمیر تلویزیون درمشهد

بعضی تعمیرکاران تلویزیون به سیستم و ساختار تلویزیون های جدید و اسمارت آشنایی لازم را ندارند یا حتی هر گونه برندی را تعمیر می کنند، بدون آنکه با ساختار تلویزیون های آن برند، آشنا باشند. تکنسین‌های شرکت نوین تکنیک قابل اعتماد بوده و با اموزش‌های تخصصی از ایجاد مشکل در روند تعمیر وسایل شما جلوگیری خواهند کرد.
تعمیرات تلویزیون‌های قدیمی و امروزی نیازمند اطلاعات و دانش متفاوتی است و برای جلوگیری از اسیب به دستگاه لازم است با دقت و آگاهای تعمیر شود. یکی از نکات مهم در انجام تعمیرات تلوزیون، عدم جابجایی آن است. خیلی از شکستگی‌ها و ترک های ایجاد شده روی قطعات تلویزیون مربوط به همین جابجایی‌هاست. متخصصان این شرکت با حضور در محل از چنین آسیب‌هایی جلوگیری خواهند کرد. حضور تعمیرکار درمحل از بروز هر گونه اختلال در تلویزیون به دلیل خطرات حمل و نقل آن، جلوگیری خواهد کرد.

تعمیر تلویزیون در منزل (مشهد)

برای بررسی مشکلات تلویزیون و تماس با متخصص لازم است انواع عیب‌ها و نحوه شناسایی آن‌ها را بشناسید.
اگر تلویزیون شما صدا دارد ولی هیچ تصویری ندارد، احتمالا بک لایت دستگاه با مشکل مواجه شده است و لازم است شما با متخصصین نوین تکنیک تماس حاصل کنید.
اگر دستگاه تلویزیون شما به طور ناگهانی خاموش می‌شود، که اتفاق رابجی در نمونه‌های قدیمی محسوب می‌گردد، برد اصلی دستگاه نیاز به تعویض دارد و تعمیرکار پس از کارشناسی مین برد، آن را تعویض و یا تعمیر می‌کند
گاهی تغییر تنظیمات و اصطلاحا ریست شدن تلویزیون و یا اختلال‌های حاصل از جا‌به جایی در دستگاه، تنظیمات تغییر‌ میکند. این حالت در تلویزیون‌های تازه خریداری شده نیز وجود دارد.‌و برای تنظیم آن بازم است تکنسین و متخصصین نوین تکنیک تنظیمات آن را با دقت لازم، انجام دهند.

تعمیرات تلویزیون در مشهد

روشن نشدن صفحه تلویزیون و یا تاخیر از بالا آمدن تصویر نیز می‌تواند یک اختلال محسوب شود.در صورت مشاهده چنین مسئله‌ای بهتر است با متخصص تماس بگیرید زیرا عمدتااین مشکل مربوط به پاور و یا برد اصلی تلویزیون است.
دقیت داشته باشید مات بودن تصویر تلویزیون، مربوط به مشکل در بک لایت و برد دستگاه است و باید توسط یک کارشناس بررسی شود. از کار افتادن کنترل و داشتن تصویر دوتایی در صفحه نمایش نیز از جمله اختلالات به‌وجود امده در این دستگاه است. همگی این موارد بهتر است توسط متخصص بررسی شود و بهتر است شخص اگاه به قسمت نرم‌افزاری تلویزیون، IC برد تلویزیون، حافظه تلویزیون و یا برد اصلی دسترسی داشته باشد و عیب‌یابی را برای شما انجام دهد.
در غیر اینصورت خسارات جبران ناپذیری به دستگاه وارد شده و هزینه بیشتری به شما تحمیل خواهد شد.
به‌طور خلاصه درصورت مشاهده عیوبی مانند خاموش و روشن نشدن دستگاه، خاموش شدن دستگاه مدتی بعد از روشن بودن، عدم کارایی ورودی HDMI ، تیره‌تر بودن قسمت پایین تلویزیون نسبت به قسمت بالای تلویزیون، خرابی در دکمه پاور و صدا نداشتن تلویزیون، دیر روشن شدن تلویزیون و یا خراب بودن کنترل، لازم ‌است به متخصصین جهت تعمیر مراجعه کنید.
شرکت نوین تکنیک به عنوان یک نمایندگی قابل اعتماد جهت تعمیر تلوزیون الجی مشهد ،نمایندگی تعمیر تلوزیون سامسونگ مشهد ،نمایندگی تعمیر تلوزیون اسنوا مشهد ، نمایندگی تعمیر تلوزیون دوو مشهد فعالیت می‌کند.

تعمیر تلویزیون الجی در مشهد

تعمیر تلویزیون الجی در مشهد یکی دیگر از تخصص های نوین تکنیک است که با تجربه، تخصص و دلسوزی تبدیل به یکی از بهترین تعمیرکاران تلویزیون در مشهد شده، تعمیر تلویزیون الجی در مشهد یک کار کاملا تخصصی بوده و نیاز به مهارت و دانش فنی دارد.

مرکز تعمیر تلویزیون مشهد

یکی از چالش‌های زندگی امروزی بحث بر سر برنامه‌های تلویزیونی، سریال‌ها، اخبار و برنامه‌های ورزشی است. تلویزیون امروزه یکی از وسایل ضروری اکثر خانه‌ها در ایران محسوب می‌شود. چرا که بیشتر وقت ما را پس از فراغت از کار و تلاش روزانه به خود اختصاص داده است. هر وسیله‌ای که باشد، پس از مدتی خراب می‌شود و در نتیجه نیازمند تعمیر توسط تعمیرکار ماهر می‌باشد. به همین منظور مراکز بسیاری برای تعمیر تلویزیون در سرتاسر ایران راه‌اندازی شده است. یکی از آن مراکز، مرکز تعمیر تلویزیون مشهد می‌باشد.

تعمیر تلویزیون مشهد

مختصری دربارۀ نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون مشهد

مرکز نوین تکنیک، محلی برای تعمیر تلویزیون در مشهد است. در این مرکز انواع تلویزیون‌های LED، LCD و دیگر انواع آن تعمیر می‌شود. این مرکز نمایندگی نصب و تعمیر تلویزیون‌های دوو، اسنوا و تکنوگاز می‌باشد. ولی می‌تواند تلویزیون‌های برند ال جی را هم تعمیر نماید. این مرکز با انواع برند تلویزیون و انواع مدل‌های آن آشنایی کامل برای تعمیر دارد. از طرفی به دلیل اعزام افراد متخصص به منزل شما تلویزیونتان در سریع‌ترین زمان ممکن، بدون مضرات جابه‌جایی تعمیر می‌شود. در نتیجه این مرکز آمادۀ ارائۀ بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات در منزل شما و یا در محل شرکت می‌باشد. شما می‌توانید با خیال راحت برای هر مشکلی که برای تلویزیونتان به وجود آمد، با مرکز تماس بگیرید. مرکز نوین تکنیک خدمات خود را در محلی که شما می‌پسندید، همراه با تجهیزات کامل ارائه می‌دهد. تعمیرکار‌های ما پس از اعزام به محل، می‌توانند به سرعت عیب تلویزیون را پیدا کنند. عیب آن چه سخت افزاری باشد و یا نرم افزاری در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف می‌شود. همچنین به دلیل اعزام نیروی تعمیرکار ماهر در محل، شما می‌توانید در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید.

تعمیر تلویزیون مشهد

  خدمات تعمیر تلویزیون مشهد

 • پیدا کردن علت خرابی تلویزیون توسط کارشناسان
 • تعمیر تلویزیون در مشهد توسط تعمیرکار تلویزیون مشهد
 • نصب و راه اندازی تلویزیون‌های جدید و یا جابه‌جا شده
 • تعمیر تلویزیون‌های قدیمی
 • تعمیر تلویزیون در منزل شما
 • تعویض قطعات قدیمی با قطعات جدید با کیفیت بالا و اورجینال


  مزایای استفاده از مرکز تعمیر تلویزیون مشهد

 1. کم شدن هزینه‌های تعمیر تلویزیون مشهد
 2. صرفه جویی در زمان شما
 3. عدم احتیاج به حمل تلویزیون تا محل اصلی مرکز
 4. استفاده از یک متخصص بسیار ماهر در زمینۀ تعمیر تلویزیون در مشهد


  مراحل تعمیر تلویزیون

 1. تماس با مرکز نمایندگی نوین تکنیک برای تعمیر تلویزیون مشهد
 2. وقتی که با مرکز تماس می‌گیرید، مرکز هم متخصصان خود را در صورت تمایل شما برای تعمیر تلویزیون در منزل، به آدرستان اعزام می‌کند. پیدا کردن عیب تلویزیون شما
 3. بعد از اعزام متخصص در محل شما و یا مراجعۀ خودتان به مرکز، تلویزیونتان به دقت بررسی و تست می‌شود تا بخش آسیب دیده مشخص گردد. بعد از مشخص شدن دلیل عیب تلویزیون، میزان هزینۀ حدودی برای تعمیر برآورد می‌شود.
 4. با اعزام تیم ماهر به محل شما و یا همکاران متخصص در مرکز، تلویزیونتان به صورت تخصصی و ماهرانه تعمیر می‌گردد. اگر شما تعمیر تلویزیون در منزل را مد نظر دارید، در صورت نیاز به قطعۀ خاص با کیفیت بالا توسط مرکز برایتان ارسال می‌شود. در نهایت این قطعه جایگزین قطعۀ موجود در تلویزیون می‌گردد.
 5. تست دوبارۀ قطعۀ جدید در تلویزیون قطعۀ جدید تلویزیون در حضور شما دوباره تست می‌شود و سلامت قطعه توسط کارشناس تایید می‌گردد


 6. مراحل تعمیر تلویزیون مشهد

  علت خرابی تلویزیون و راه‌های برطرف کردن آن

  دلایل مختلفی برای معایب ایجاد شده در تلویزیون وجود دارد. هر مدل تلویزیون با توجه به میزان آسیب و محل آسیب نیاز به تعمیری متفاوت دارد. در اینجا به برخی از علت‌ها و راه‌های رفع آن می‌پردازیم.

  تعمیرکار تلویزیون مشهد

  خاموش شدن ناگهانی تلویزیون برای تعمیر تلویزیون در مشهد

  خاموش شدن ناگهانی تلویزیون به دلیل قدیمی بودن آن است. دلیل این مشکل عمر طولانی مدت برد تلویزیون می‎‌باشد. تعمیرکار تلویزیون مشهد که فردی بسیار ماهر است، می‌تواند با تعویض و یا تعمیر برد مشکل را برطرف کند.

  تعمیر تلویزیون مشهد

  تعمیر دوتایی بودن تصویر تلویزیون

  ایراد دوتایی بودن تصویر تلویزیون ممکن است از IC برد تلویزیون، نرم افزار تلویزیون، یا حافظۀ آن و یا حتی برد اصلی تلویزیون باشد. باید تلویزیون توسط کارشناسان بررسی فنی گردد تا علت آن دقیقاً مشخص شود. پس از مشخص شدن علت آن توسط تعمیرکار تلویزیون مشهد که متخصصی ماهر در تعمیر است، تلویزیون شما تعمیر می‌شود.

  تعمیر فلت تلویزیون

  از مهم‌ترین دلایل خرابی فلت آبخوردگی آن است. در صورتی که آب به فلت برسد، پین‌های آن دچار اتصالی می‌شوند و از کار می‌افتند. اگر خرابی زیاد نباشد با ترمیم فلت هم می‌توان آن را تعمیر نمود. جایگاه فلت در زیر قاب تلویزیون در قسمت جلویی آن قرار دارد. اما اگر فلت تلویزیون شما به طور کامل آبخوردگی داشته باشد، نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض فوری دارد. چون خطوط ارتباطی فلت‌ها و آی سی آنها از کار افتاده است. این گونه خرابی را می‌توان با تعمیر تلویزیون در منزل و یا خود مرکز اصلاح کرد.

  تعمیر مقاومت تلویزیون در تعمیر تلویزیون مشهد

  وظیفۀ مقاومت تلویزیون، مقاومت در برابر عبور جریان الکتریکی است. ممکن است به دلیل مشکلی در دستگاه تلویزیون مقاومت کم یا زیاد شود. همچنین امکان دارد این قطعات در مدار خود، به خوبی کار نکنند و باعث قطع شدن مدار شوند. اگر مدار قطع شد به احتمال زیاد مقاومت سوخته است. در صورت بروز این اتفاق شما می‌توانید به مرکز تعمیر تلویزیون مشهد زنگ بزنید. ما فورا تعمیرکار خود را اعزام می‌کنیم. پس از حضور تعمیرکار ما در منزل شما طبق تشخیص او و در صورت نیاز، مقاومت تلویزیون تعویض می‌شود. نکتۀ بسیار مهم برای جایگزین کردن مقاومت، استفاده از نمونۀ اورجینال و تطابق میزان مقاومت هر دو قطعه با هم است. اگر تعمیرکار این چنین نکند، خسارات بعدی در انتظار تلویزیون شماست. ولی تعمیرکار تلویزیون مشهد در مرکز نوین تکنیک بسیار فردی ماهر در پیدا کردن ایراد دستگاه شما و تعمیر دقیق آن و استفاده از قطعات درست و به جا می‌باشد. چرا که سال‌هاست در این زمینه، تخصصی کار کرده است.

  تعمیر بک لایت برای تعمیر تلویزیون مشهد

  اگر تلویزیون شما بدون تصویر باشد ولی صدا را با کیفیت بالا به شما ارائه دهد، یعنی احتمال دارد که بک لایت آن خراب باشد. برای این مورد در تعمیر تلویزیون مشهد لامپ‌های فلورسنت، قطعات مختلف و همچنین مدارها بررسی و تست می‌شوند. به میزان آسیبی که ایجاد شده است، ممکن است قطعات تعمیر و یا تعویض شوند. در تلویزیون‌های جدید برای تعمیر نیاز به استفاده از لامپ‌های ال ای دی می‌باشد. چون لامپ‌های ال ای دی جایگزین لامپ‌های فلورسنتی شده‌اند.
  نکتۀ مهم در این تعمیر ظرافت بک لایت می‌باشد. با این ظرافتی که در ساخت بک لایت به کار رفته است، تعمیرکار اگر قطعۀ خراب آن را تعمیر کند، احتمال بروز مشکلات بعدی در آن وجود دارد. در نتیجه تعمیرکار تلویزیون مشهد برای جلوگیری از مشکلات بعدی کل بک لایت را عوض می‌کند. البته ممکن است مشکل نبود تصویر با این تعویض هم حل نشود. اگر برطرف نشد، تعمیرکار تلویزیون مشهد مجبور به تعویض پنل می‌شود. تعویض پنل هزینۀ زیادی دارد. ولی به عنوان آخرین راه حل برای حل این مشکل ضروری می‌باشد.

  بررسی قطعۀ خراب تلویزیون توسط کارشناسان در مرکز تعمیر تلویزیون مشهد

  تعمیر پاور تلویزیون در تعمیر تلویزیون مشهد

  خازن‌ها در ساخت پاور تلویزیون به کار رفته‌اند. خازن‌ها معمولاً بعد از گذشت مدتی از عمر تلویزیون فرسوده می‌شوند و کارایی خود را از دست می‌دهند. تعمیر پاور نیاز به تعویض خازن دارد. از طرفی راه دیگر تعمیر پاور تعویض برد آن می‌باشد. چون در پاور قطعات بسیار حساسی به کار گرفته شده است، لازم است برای تعمیرش از قطعات اورجینال و با کیفیت بالا استفاده شود. در مرکز تعمیر تلویزیون مشهد ما از قطعات بسیار با کیفیت و اورجینال برای حل مشکل شما استفاده می‌کنیم.

  تعمیر انواع تلویزیون در تعمیر تلویزیون مشهد

  مرکز تعمیر تلویزیون مشهد به دلیل تخصص و مهارت بالایی که در تعمیر تلویزیون در مشهد دارد، توانسته است نمایندگی تعمیر و راه اندازی سه برند ساخت تلویزیون را در مشهد به دست بیاورد. این نمایندگی‌ها شامل برند دوو، اسنوا و تکنو گاز می‌باشد. در این مرکز از ابزارهای فنی به‌روز برای تعمیر تلویزیون شما استفاده می‌شود.

  تعمیر تلویزیون دوو در تعمیر تلویزیون مشهد

  دوو شرکتی پیشتاز در تولید محصولات صوتی و تصویری در جهان می‌باشد. محصولات این شرکت در عرصۀ جهانی بسیار پرطرفدار است. با توجه به استقبالی که از محصولات دوو می‌شود، نیاز به تعمیر این محصولات بعد از گذشت مدتی از استفادۀ آنها بسیار احساس می‌شود. در نتیجه تعمیر تلویزیون مشهد به شما برای تعمیر تخصصی این تلویزیون‌ها خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهد. چون آنها نمایندگی این محصول در مشهد هستند، می‌توانند خدمات تعمیر تلویزیون در منزل یا در مرکز را با بالاترین میزان کیفیت در کار خود ارائه دهند.
  نعمیر تلویزیون دوو مشهد

  تعمیر تلویزیون اسنوا در تعمیر تلویزیون مشهد

  از آنجا که اسنوا محصولی ایرانی است و بسیاری از ایرانیان ترجیح می‌دهند محصول ایرانی تهیه کنند، این شرکت خریداران زیادی دارد. اگر برند تلویزیون شما اسنوا است و نیاز به تعمیر دارد، می‌توانید با مرکز تعمیر تلویزیون مشهد تماس بگیرید. در صورت تمایل شما تعمیر تلویزیون در منزلتان انجام می‌شود. در نتیجه مشکل تلویزیون شما در سریع‌ترین زمان و با ارسال تعمیرکاری ماهر انجام می‌گردد.
  تعمیر تلویزیون اسنوا در مشهد

  تعمیر تلویزیون سامسونگ در تعمیر تلویزیون مشهد

  سامسونگ از جمله دیگر محصولات دیجیتال است. به دلیل کیفیت و برند معروفی که دارد، طرفداران خاص خودش را دارد. بنابراین مرکز خدمات تعمیر تلویزیون مشهد که خود دارای نمایندگی این محصول است، می‌تواند به شما خدمات بسیار زیادی برای تعمیر این تلویزیون‌ها ارائه دهد. شما هم می‌توانید از این خدمات در صورت خرابی تلویزیونتان استفاده کنید. برای استفاده از خدمات تعمیرکار با تجربۀ ما، کافی است با مرکز تماس بگیرید.
  تعمیر تلویزیون سامسونگ مشهد

  تعمیر تلویزیون مشهد

  هزینۀ خدمات تعمیر تلویزیون در مشهد

  هزینۀ تعمیر تلویزیون در مشهد با توجه به نوع تلویزیون و برند آن و تعرفه‌های بازار محاسبه می‌گردد. برای مثال هزینۀ تعمیر تلویزیون دوو با تعمیر تلویزیون اسنوا به خاطر تفاوت در قطعات با هم متفاوت می‌باشد و یکسان نیست. از طرفی میزان آسیبی که به تلویزیون وارد شده است، هم سبب افزایش یا کاهش هزینه می‌گردد. در نتیجه نرخ مشخص و ثابتی برای هزینۀ خدمات تعمیر تلویزیون مشهد وجود ندارد.

  محاسبۀ هزینۀ تعمیر تلویزیون مشهد از طریق تشخیص قطعۀ خراب

  نکاتی برای شما قبل از اقدام به تعمیر تلویزیون مشهد

  1. تعمیر تلویزیون خود را فقط و فقط به افراد متخصص و ماهر بدهید. خودتان تلویزیونتان را تعمیر نکنید. چرا که تشخیص قطعۀ خراب شده نیاز به کارشناس دارد. همچنین بعضی قطعات تلویزیون به قدری حساس هستند که ممکن است با تعمیر توسط شما نیاز به تعویض کامل آن قطعه به وجود آید. در نتیجه این کار باعث افزایش هزینۀ تعمیر تلویزیون برای شما می‌شود. علاوه بر اینها ممکن است خطر جانی برای خودتان به دنبال داشته باشد. بنابراین هیچگاه خودتان اقدام به تعمیر تلویزیون نکنید.

  2. هرگونه مشکلی که برای تلویزیونتان پیش آمد، سریعاً با کارشناسان ما تماس بگیرید. هرچه زودتر برای تعمیر تلویزیون در مشهد اقدام کنید، وسعت آسیب وارده کاهش می‌یابد. در نتیجه هزینۀ کمتری برای شما در پی دارد. از طرفی اگر برای مدت طولانی تلویزیون شما آسیب دیده باشد، ممکن است به جای تعمیر نیاز به خرید تلویزیونی دیگر داشته باشید.

  3. به یاد داشته باشید که بعد از نصب و راه اندازی تلویزیون‌های جدید و یا تعمیر تلویزیون از تعمیرکار تلویزیون مشهد گارانتی یا رسیدی دریافت کنید.

  4. در صورتی که تلویزیون شما دچار آب خوردگی شده است، به هیچ وجه آن را روشن نکنید. اگر هم روشن است آن را خاموش کنید. چون در صورت روشن بودن احتمال بالا رفتن میزان خسارت به تلویزیون شما بیشتر می‌شود. بلافاصله بعد از خاموش کردن آن با مرکز تعمیر تلویزیون مشهد تماس بگیرید.

  5. مراقت باشید تا هیچ وسیله‌ای با تلویزیون شما برخورد نکند. در صورت اصابت هر وسیله‌ای احتمال سوختن لامپ پیکسل تصویر وجود دارد. در نتیجه تصویر شما به صورت نقاط سیاهی در وسط برای شما به نمایش در می‌آید.

  6. زمانی که احتمال می‌رود بیشترین آسیب به صفحۀ نمایش تلویزیون وارد ‌شود، موقع گردگیری آن است. بنابراین بهتر آن است که هنگام گردگیری تلویزیون از دستمالی مخصوص این کار استفاده نمایید. نباید از دستمال زبر برای این کار استفاده کنید. همچنین نباید از آب یا مادۀ شوینده‌ برای گردگیری صفحۀ نمایش تلویزیون کمک بگیرید.  تعمیر ساید مشهد

  تعمیر ساید مشهد: نوین تکنیک همچنین دارای نمایندگی مجاز تعمیر ساید مشهد را دارد و با بهترین کیفیت و دقت در محل انجام میدهد، تعمیر ساید مشهد با توجه به سختی جا به جایی یکی از دغدغه های همیشکی هموطنان گرامی بوده، ما خدمات تعمیر ساید را در محل با اعزام نیروی متخصص و کاربلد در سریعترین زمان ممکن انجام میدهیم.
1تعمیر مات بودن تصویر در تعمیر تلویزیون
آیا تصویر تلویزیون شما مات است؟ در صورت مات بودن تصویر تلویزیون نیاز به تعمیر بک لایت و یا برد تلویزیون خود دارید. کارشناسان تعمیر تلویزیون مشهد تلویزیون شما را بررسی می‌کنند و مشکل اصلی را پیدا می‌نمایند. سپس تعمیرکار تلویزیون مشهد در این مرحله دست به کار می‌شود و تلویزیونتان را تعمیر می‌کند.
2تعمیر مشکل در پخش صدای تلویزیون
اولین قسمتی که برای حل مشکل در پخش صدای تلویزیون توسط متخصصان ما بررسی می‌شود، مین برد تلویزیون شماست. ممکن است مین برد آسیب جدی دیده باشد و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد. در نتیجه این مشکل توسط تعمیرکار تلویزیون مشهد با تعویض مین برد برطرف می‌شود. اگر مین برد پس از بررسی کارشناسان مشکلی نداشته باشد، قطعات دیگر مرتبط با صدای تلویزیون شما بررسی می‌گردد. اگر قطعه‌ای از این قطعات نیاز به تعمیر و یا تعویض داشت، توسط تعمیرکار ما تعمیر و یا تعویض می‌شود. البته بیشتر مشکلاتی که در پخش صدا ایجاد می‌شود، نیاز به تعمیر جدی ندارند. در نتیجه به سرعت و به راحتی و با صرف کمترین هزینه رفع می‌شوند.
3تعمیر برد تیکان در تعمیر تلویزیون مشهد
دلایلی که باعث خرابی برد تیکان می‌شود، شامل آبخوردگی، خرابی قطعات دیگر و نوسانات برق می‌شود. مین برد و فلت از طریق برد تیکان با هم اتصال برقرار می‌کنند و در نتیجه تصویر به نمایش در می‌آید. در صورت خرابی برد تیکان این اتصال قطع می‌شود. در نهایت تصویر برای شما به نمایش در نمی‌آید. البته بیشتر مواقع عدم نمایش تصویر به خاطر مین برد می‌باشد. حال برای برطرف کردن خرابی، برد تیکان توسط تعمیرکار تلویزیون مشهد تعویض می‌شود.

2 Comments

 1. زهرا سلیمانی گفت:

  سلام وقتتون بخیر، قسمتی از تلویزیون ما یک خط سیاه وسط صفحه نمایشش افتاده چیکار باید کنیم؟

  • نوین تکنیک گفت:

   با سلام، باید توسط تیم تکنسین مورد بررسی قرار بگیرد دوست عزیز. شماره تماس مشاوره: ۰۵۱۳۶۶۱۰۰۴۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *